تین کلاینت اچ پی t630
بررسی 5 قابلیت مهم تین کلاینت HP t630

تین کلاینت HP t630 یک مینی کامپیوتر از برند HP است که موجب بهبود توسعه فضای ابری به کمک پیکربندی قوی و قدرتمند و طول عمر طولانی می گردد. در حال حاضر تین کلاینت اچ پی t630 با وجود پردازشگر چهار هسته ای و همچنین سازگاری و کیفیت دو تصویر UHD و گزینه هایی برای اتصال شبکه و ذخیره ساز ها، امکان پشتیبانی و حمایت از بیزنس را برای کاربران فراهم می کند.

تین کلاینت HP t630 طراحی شده برای پیشرفت بیشتر

سرعت عملکرد با این مینی کامپیوتر بصورت ماهرانه و مهندسی شده توسط یک سیستم چهار هسته ای که بر روی یک تراشه تعبیه شده، بهبود یافته است. پنل گرافیکی یکپارچه AMD Radeon از دو تصویر UltraHD پشتیبانی می کند که تجربه ای فوق العاده از تصاویر را در اختیار کاربران قرار می دهد.

تین کلاینت HP t630 و امکان پیکره بندی و اتصال راحت تر و گسترده تر

تین کلاینت اچ پی t630 به کمک پورت های ارتباطی متنوع، سیستم حافظه دوکاناله DDR4، امکان اتصال با سیم یا بی سیم انتخابی یا فیبر، وجود دو اسلات حافظه رم با ذخیره سازی تا 32گیگابایت و همچنین پشتیبانی حافظه داخلی SSD M.2 و یا اکسترنال به راحتی قابل اتصال و پیکره بندی می باشد.

همچنین در این مینی کامپیوتر امکان اتصال به شبکه سیمی استاندارد RJ-45، اتصال بی سیم با Wi-Fi / Bluetooth® یا با سیستم انتن خارجی Wi-Fi و یا با آداپتور شبکه فیبر نوری نیز وجود دارد.

پشتیبانی از نرم افزار با همه امکانات منهای هزینه اضافی

تین کلاینت اچ پی t630 به کاربران این امکان را می دهد که سیستم عامل خود را به راحتی سفارشی کنند و یا از راه دور تنظیم و راه اندازی نمایند. همچنین از وایفای پرسرعت AC پشتیبانی می کند و موجب بهبود عملکرد شبکه نیز می گردد.

این مینی کامپیوتر همچنین توسط نرم افزار انحصاری کمپانی اچ پی موجب افزایش کیفیت چند رسانه ای حتی در فضای ابری و کلود می شود به گونه ای که مدیریت دستگاه، سرعت و گرافیک را برای کاربران بهبود می بخشد.

پشتیبانی از وسایل جانبی

تین کلاینت اچ پی t630 امکان اتصال به دستگاه های جانبی شامل PS/2، یک خروجی VGA، پورت COM و پورت های USB جلو و عقب مناسب را برای کاربران فراهم می کند.

تین کلاینت HP t630 و ایجاد سطح امنیت و بازدهی بالاتر

تین کلاینت اچ پی t630 در محیط شبکه نیز قابلیت های بسیار بالایی دارد و یک مدیر می تواند از ویژگی های بی نظیر این مینی کامپیوتر پرسرعت به خوبی استفاده نماید. از جمله محافظت از داده ها با VDI و فضای ابری (هاست)، وجود بایوس طراحی شده برای مشخصات موسسه ملی استاندارد و فناوری (NIST) و ویندوزها.

همانطور که بیان شد تین کلاینت اچ پی t630دارای مشخصات بینظیر برای کاربران اداری و سازمان های دولتی است که با توجه به 5 قابلیت ویژه ای که بیان شد می تواند گزینه بسیار مناسبی برای کاربران و مدیران آی تی در بخش پشتیبانی باشد.

همچنین شما می توانید با مراجعه به صفحه معرفی تین کلاینت اچ پی t630 اطلاعات مربوط به کانفیگ و قیمت این مینی کامپیوتر را مطالعه و همچنین از مشاورین ما راهنمایی لازم را دریافت کنید.